LEKARIS — цифровий сервіс кваліфікованої медичної допомоги, що доступна кожному

LEKARIS — цифровий сервіс кваліфікованої медичної допомоги, що доступна кожному

14.12.2018 11:49:13

У Києві під час форуму «ЦИФРОВА МЕДИЦИНА В УКРАЇНІ» презентували новий сервіс LEKARIS. Платформа об'єднує мобільний додаток для лікарів і пацієнтів, а також освітній IPTV-канал.

Сервіс розробила українська компанія «Сучасні медичні послуги» за підтримки команди HUB 4.0. «Ми з самого спочатку планували розвивати цілу низку проектів у напрямку цифрових технологій, в тому числі фінтек і медтек. LEKARIS.com розробляли з літа 2017 року, крім IT-фахівців у роботі брала участь велика команда кваліфікованих лікарів», — повідомив інвестор HUB 4.0 Валерій Омельченко.

Мета мобільного додатку — зробити кваліфіковану медичну допомогу персоналізованої і доступною пацієнтам незалежно від географії і часу. Зареєструвавшись, користувач може знайти лікаря, звернутися за консультацією або призначити її на зручний для себе час, записатися на особистий прийом, залишити відгук і рекомендувати фахівця друзям. Все це — не виходячи з дому. Оплата за консультації проводиться автоматично — додаток перераховує суму з рахунку пацієнта на рахунок лікаря.

_DSC4665.png
На фото учасники панельної дискусії

Онлайн-консультації проходять в режимі листування або аудіозв'язку. Це робить додаток доступним для жителів віддалених регіонів, де немає стабільного інтернет-підключення. «Щоб отримати консультацію, користувачеві достатньо мати тільки смартфон і GSM-покриття, за особливим запитом можна також використовувати провідний телефон», — розповів співзасновник сервісу Сергій Черськой.

Профайл лікаря на LEKARIS.com включає інформацію про стаж, категорію, вчену ступінь, місце роботи, вартість послуг, а також відгуки про роботу. Лікарі самостійно встановлюють графік «онлайн-прийому», вартість консультації, можуть публікувати авторські матеріали та обмінюватися досвідом з колегами. Для них переваги додатку в можливості моніторити стан пацієнта, коригувати раніше призначене лікування, систематизувати прийом, збільшити базу пацієнтів, отримувати легальний додатковий заробіток. «У медицині дійсно дуже актуальний зв'язок пацієнта і лікаря. Він повинен бути простим, доступним і безпечним. Подібні сервіси дозволяють вести пацієнтів з хронічними захворюваннями і допомагати їм щодня і щохвилини, залучати суміжних фахівців для консультацій», — повідомила керівник медичної експертної ради LEKARIS лікар-кардіолог, кандидат медичних наук Марія Єгорова.

_DSC4923.png
Співзасновник проекту LEKARIS Сергій Черськой

Важлива перевага сервісу в економії часу пацієнтів і лікарів. Згідно з дослідженнями, в 75% випадків лікар може дистанційно консультувати пацієнта. «До створення сервісу нас привела повага до часу. За допомогою додатка лікар може перевести всю комунікаційну в онлайн, встановити час такої комунікації з урахуванням особистого графіку, часу на відпочинок, на спілкування з рідними», — додав керівник проекту, лікар-ендокринолог, кандидат медичних наук Олександр Пхакадзе.

Додаток безкоштовний і доступний для iOS та Android пристроїв. У ньому вже зареєструвалися 100 лікарів і понад 800 пацієнтів. Для всіх користувачів відкрита стрічка новин з експертними матеріалами на тему медицини та охорони здоров'я.

Другий продукт LEKARIS — цифрове телебачення LEKARIS.tv. Це сучасний медичний канал з унікальним відеоконтентом про медицину, фармацію і здоров'я. У сітці мовлення — трансляції консиліумів та конференцій, розбір складних клінічних випадків і оперативних втручань, висвітлення головних подій галузі, трендів і тенденцій розвитку медтек-індустрії.

48369747_369944813740208_419588991667404800_o.jpg

Володимир Нерубенко, СЕО MyLab 

Форум «Цифрова медицина в Україні» та презентація сервісу LEKARIS були приурочені до Дня загального медичного забезпечення (Universal Health Coverage Day), який відзначається в світі 12 грудня. У цей день ООН прийняла першу резолюцію із закликом до всіх країн забезпечити громадянам доступне і якісне медичне обслуговування.

Повний фотозвіт події за посиланням https://www.facebook.com/pg/lekarisua/photos/?tab=album&album_id=369941373740552


facebook